Než k nám přijedete

 

Velká skupina

Je vás víc a přejete si rezervovat celou chatu? Zavolejte nám a určitě se domluvíme.

Příjezd v zimě

V zimě, pokud sněhová situace dovolí, zaparkujete také přímo u chaty. Cesta k nám se pravidelně protahuje, ale bez 4x4 nebo řetězů se neobejdete. Zaparkovat můžete také na obecním parkovišti v Příchovicích (za 50 Kč/den), odtamtud vám rádi ZA POPLATEK dovezeme věci na chatu.

Příjezd v létě

V létě dojedete k chatě bez problémů. Vjezd na území Národního parku je možný, pouze pro ubytované hosty. Z toho důvodu u sebe mějte vytištěný potvrzovací voucher.

Ceník dopravy k chatě

V případě, že je cesta k chatě zledovatělá a potřebujete si nechat věci vyvézt skútrem - za poplatek. Pro dopravu volejte 777217944, Tato služba je poskytována pouze do 19:00. Z technických důvodů pozdější vývoz realizovat nelze! Vývoz osob i zavazadel je zpoplatněn a hradí se hotově při nástupu na ubytování. CENA: 150 KČ/1 CESTA/ZAVAZADLA CCA 5 OSOB.

Sociální zařízení

Respektujeme ducha původní sto let staré horské chaty. Proto mají naše pokoje společné sociální zařízení (rozdělené na muže a ženy). Sociální zařízení jsou na každém patře.

Wi-Fi?

Máme. V restauraci, i na pokojích.

Check In a Check Out

Pobyt začíná nástupem mezi 16. a 20. hodinou. Hosté se nahlásí v restauraci, která je součástí Turnovské chaty. Pobyt končí snídaní v den odjezdu a uvolněním pokoje do 10.00 hodin ráno.

Ubytovací řád

Seznamte se před příjezdem s naším UBYTOVACÍM ŘÁDEM